Photographed by M.

Photographed by M.

Menu

Reportaż Ślubny

Reportaż ślubny jest dla mnie jednym z najpiękniejszych obszarów fotografii, a zarazem jednym z najtrudniejszych. Nie ma w nim czasu na powtórki. By wyłapać chętnie wspominane później kadry trzeba być cały czas czujnym, co jednak przychodzi mi z łatwością. Z natury jestem dobrym obserwatorem.

Z przyjemnością dam porwać się wirowi dnia, by w gronie rodziny i najbliższych obracać się w chmurze wzruszeń i radości. Będę raczej cichym obserwatorem niż żywiołowym scenografem. U mnie nie będzie miejsca na sterowanie wydarzeniami dnia. Będę obok, jednak ciągle w centrum. Wyłapię te chwile, które będą ulotne dla Waszego oka, nadwyrężonego natłokiem obowiązków i emocji. Pokażę prawdziwe wzruszenia, często te skrywane. Sprawię, że nie będziecie skrępowani moją obecnością i swobodnie będziecie mogli porozmawiać z przyjaciółmi, nie martwiąc się o całą resztę.

Idealnym wstępem dla reportażu ślubnego jest sesja narzeczeńska, która pozwala młodym na poznanie się z fotografem oraz oswojenie z obiektywem. Jest jednocześnie świetną pamiątką i dobrym materiałem na prezent dla rodziców.