Photographed by M.

Photographed by M.

Menu

Moje ulubione fotografie

 

Miniony rok nie był szczególnie obfity w nowe doświadczenia fotograficzne. Zdecydowanie bardziej obrodził rok 2016. Doszukuję się w tym trochę mojej winy. Brak czasu i lekki przesyt wzięły górę, zwłaszcza po wyprawie na Islandię, gdzie dosłownie szalałam z aparatem. Po fakcie musiałam zrobić sobie przerwę. Myślę jednak, że to nic złego – odrobina dystansu pozwoliła mi na złapanie oddechu i przywróciła pewność siebie.

Czuję powiew świeżości, mam nadzieję, że uda mi się go w tym roku spożytkować 🙂

Niedawno koleżanka w pracy zapytała mnie, jakie jest moje ulubione zdjęcie, które zrobiłam. Nie do końca potrafiłam sprawnie odpowiedzieć na to pytanie. W mojej głowie zainicjowało to wielką lawinę, przechodząca przez wszystkie kadry, jakie miałam przed oczami patrząc przez wizjer mojego aparatu. To, wraz ze zbliżającym się końcem roku, zmobilizowało mnie, aby na spokojnie przyjrzeć się moim ulubionym sesjom i zdjęciom, spróbować podsumować oraz wyłuskać z nich te najpiękniejsze.

Przygotowałam małe zestawienie fotografii zebranych na przełomie lat, poczynając od momentu, w którym złapałam w ręce profesjonalny aparat, aż do końca roku 2017.

Miłego oglądania!

Sesja narzeczenska

 

 

 

 

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply