Photographed by M.

Photographed by M.

Menu

FORMMATY – Ręcznie robione, tradycyjne albumy na zdjęcia

Projekt FORMMATY przez ostatnie miesiące zajmował zdecydowaną większość mojego wolnego czasu. Wraz z moim M. zapragnęliśmy w piękny sposób oprawić nasze wspominki. Przewertowaliśmy internet wzdłuż i wszerz, niestety nie znajdując nic, co byłoby godne naszej uwagi. W mojej głowie już wcześniej kiełkował pomysł, by do robionych i oddawanych przeze mnie fotografii dołączyć coś od siebie, w formie “opakowania”. W końcu, jako para inżynierów, stwierdziliśmy, że jesteśmy w stanie zrobić to sami 🙂

Pomysł ten zrodził się więc z własnej potrzeby, a jako że my sami mieliśmy być pierwszymi odbiorcami, nie poprzestawaliśmy na mało zadowalających rezultatach i byliśmy wobec siebie bardzo wymagający i krytyczni. Pierwszy gotowy album stworzyliśmy po wielu bardzo długich wieczorach analiz i prób.

Kilka tygodni później udało nam się wypuścić pierwszą serię albumów, która spotkała się z ciepłym przyjęciem i z czasem rozeszła się prawie do ostatniej sztuki!

Ciągle jednak było nam mało i praktycznie od tamtego czasu dalej wymyślaliśmy, kombinowaliśmy i udoskonalaliśmy nasz design. Nasze mieszkanie przerodziło się w małą pracownię, a w ostatnich dniach nie mieliśmy gdzie stopy postawić, tyle miejsca nam to zabrało, a jeszcze więcej chaosu zorganizowało.

Wracamy jednak z nową partią, tym razem w większej ilości, której wykonanie skutecznie robiło nam za drugi etat.

W przyszłym tygodniu ruszymy ze sklepem internetowym, o czym możemy Was powiadomić, jeśli zostawicie swojego maila tu.

Jeśli do tego czasu chcielibyście się z nami spotkać lub zobaczyć nasze albumy na żywo, zapraszamy na nasze stoisko na Kiermaszu Adwentowym w Pałacu Łomnica koło Jeleniej Góry. Będziemy tam z całą ekipą 10 grudnia, od 11 do 17 🙂

Do zobaczenia!

 

 

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply