Photographed by M.

Photographed by M.

Menu

Concept Weddings – Exotic Splash

Ostatni weekend okazał się wyjątkowo mroźny, jednak my zaznaliśmy dzięki niemu bardzo wiele ciepła.
Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w (jeszcze) zimowej edycji Targów Ślubnych Concept Weddings we Wrocławiu, o motywie przewodnim “Exotic Splash”.
Nasze zakochane flamingi idealnie wpasowały się w ten energetyczny klimat 🙂

Mam nadzieję, że taka masa dobrej energii w końcu przyniesie nam wiosnę, zanim to się jednak stanie, czuję, że wiosna będzie trwać w nas.

Dziękujemy serdecznie za wszystkie odwiedziny przy naszym stoisku. Za te przypadkowe, jak i zaplanowane (do tej pory nie chce mi się wierzyć, że przychodziliście do nas celowo, wiedząc, że tam będziemy, jest to niesamowite i bardzo budujące uczucie!). Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa i rozmowy, wszystkie zapytania, uśmiechy, za obecność.
Ta niedziela była naprawdę wyjątkowa.

Cieszymy się niezmiernie, że mieliśmy okazję poznać wiele wspaniałych osób wśród wystawców!

Jestem szczególnie oszołomiona talentem Lilu2Art, która tworzy przepiękne łąki, to takie małe skarby, musiałam dwa razy wracać do jej stoiska, żeby nacieszyć się ich widokiem. Obok talentu Kornelii jestem pod ogromnym wrażeniem ciepła, które od niej biło, po naszej rozmowie poczułam niesamowity spokój. Chcę więcej i nie mogę doczekać się kolejnych edycji jej warsztatów, w których tym razem mam nadzieję, że uda mi się wziąć udział.

Przepiękne perełki mieli na swoim stoisku również Papier i Tusz, projektujący zaproszenia ślubne, a jeśli dotrwacie do samego końca reportażu, zobaczycie przepiękne słodkości od Posmakuj, które aż żal byłoby mi zjeść.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy, było świetnie!

 

 

 

 

 

0 comments

Here is no comments for now.

Leave a reply